ייעוץ לעמותות

עמותה היא פלטפורמה יעילה מאוד לקידום הערכים החשובים לכם ולמימוש יוזמות שהופכות את העולם למקום טוב יותר לכולם. על-מנת להפיק מקסימום תועלת מהפעילות, נדרשת בקיאות ספציפית – למשל היכרות עם קרנות פילנתרופיות במגוון תחומים – ובנקודה זו נכנסת לתמונה חברת מל"כ (המרכז לגיוס כספים).

אנחנו מספקים שירותי ייעוץ לעמותות מכל הסוגים ומסייעים להן להתנהל באופן מיטבי בכל ההיבטים הרלוונטיים: גיבוש אסטרטגיה יעילה, איתור מקורות מימון, פנייה למקורות אלה, הכנת חומרים פרסומיים משכנעים לרבות אתר אינטרנט שייצור את האימפקט הרצוי, בחירת פרויקטים בעלי היתכנות גבוהה להצלחה ועוד.

השירות ניתן על בסיס ניסיון רחב היקף שהצטבר לאורך השנים בעבודה עם מאות עמותות, חיבור אמיתי למטרות העמותה ומחויבות מלאה לספק תועלת אמיתית.

מה כוללים שירותי ייעוץ לעמותות של המל"כ?

ייעוץ לעמותות הוא באופן טבעי מושג רחב יריעה, ובהתאם השירות שמקבלת מאיתנו כל עמותה מותאם באופן מדויק לצרכים הספציפיים שלה בכל נקודת זמן.

המרכיבים העיקריים והמשמעותיים ביותר הם ליווי צמוד בתהליכי גיוס כספים, סיוע והכוונה בכתיבת בקשות המוגשות לקרנות פילנתרופיות ולתורמים, וכן עזרה בשיווק ובמיתוג העמותה. כמו כן, ניתן להסתייע בידע המקצועי שצברנו לטובת היבטים טכניים – ובפרט הקמת עמותה בזמן קצר ככל האפשר, פתיחת תיקים לצרכי מס במדינות שונות ברחבי העולם, הכנת הערכות תקציביות ומילוי דוחות מפורטים בעקבות קבלת מענקים.

צרו קשר עוד היום:

גיבוש אסטרטגיה מיטבית על בסיס מאגרי מידע ואנליזות מעמיקות

בישראל רשומות כמה עשרות אלפי עמותות, מתוכן כ-15,000 פעילות. בעולם יש כמובן עוד עמותות רבות מאוד, כך שהתחרות על תשומת הלב של נדבנים ואנשי קרנות פילנתרופיות היא קשה ביותר. שירות ייעוץ לעמותות של המרכז לגיוס כספים נשען על מאגרי מידע אשר כוללים נתונים אודות עשרות אלפי קרנות מכל רחבי העולם. מאגרי המידע שלנו מתעדכנים באופן קבוע ומאפשרים פילוח מדויק של כל הגופים שעשויים להיות רלוונטיים עבור כל עמותה שמחפשת תורמים.

חקר מעמיק ויסודי של הקרנות הפילנתרופיות מבטיח ייעוץ מועיל במיוחד, בהתאמה מלאה למאפיינים של כל עמותה ובפרט למטרות שלה – נוער בסיכון, זהות יהודית, גיל הזהב, איכות הסביבה, צדק חברתי, חיזוק אוכלוסיות מוחלשות ועוד ועוד.

למעשה, הייעוץ הוא בניית אסטרטגיה נכונה ומציאת פתרונות הגיוס האופטימליים, הן עבור הצרכים המידיים והן מתוך התבוננות לטווח הארוך.

לא רק ייעוץ לעמותה – כתיבת בקשות מדויקות והכנת חומרים פרסומיים

הצוות של המל"כ כולל גם כותבי וכותבות בקשות עם ניסיון בתחום ספציפי זה. לכל אחד ואחת מהם היכרות מעמיקה עם קרנות פילנתרופיות רבות, ובזכות זאת יכולת להתאים כל פנייה ובקשה לאופי ולהעדפות של מקבלי ההחלטות בכל קרן. מרכיב זה בשירותי הייעוץ מסייע למקסם את הסיכוי לקבל תשובה חיובית ואת המשאבים הכספיים הנחוצים לצורך הפעילות השוטפת של העמותה.

בנוסף כולל שירות ייעוץ לעמותות גם עזרה בהכנת חומרים פרסומיים ובאופן כללי יצירת כרטיס ביקור מרשים במיוחד, לרבות אתר אינטרנט לעמותה. באופן טבעי, זהו משאב יקר ערך לכל עמותה, ובפרט לאלה שרק החלו לפעול, ובעזרתו ניתן לגייס עוד משאבים וכספים בקלות רבה יותר וביעילות.

מטרת ייעוץ לעמותות עם מל"כ – הקמת עמותה חדשה ורישומה בהצלחה

עוד לפני הפניות לקרנות הפילנתרופיות ולתורמים הפרטיים, השלב הראשון וההכרחי בדרך למימוש המטרות המשמעותיות הוא רישום העמותה.

גם לצורך השלמת פעולה טכנית במהותה זו, כדאי להיעזר במומחיות שלנו – וכך להבטיח תשובה חיובית של רשם העמותות וכמו כן לעשות זאת בזמן קצר ככל האפשר וללא עיכובים לא הכרחיים. מרכיב זה של ייעוץ לעמותות כולל עזרה בניסוח מדויק של המטרות, גיבוש תקנון מותאם לאופי הפעילות הצפוי, סיוע בבחירת שם ומילוי כל הטפסים הרלוונטיים בדרך לרישומה של העמותה והתחלת פעילותה.

לממש את החזון בדרך הנכונה והיעילה ביותר

המהות של שירות ייעוץ לעמותות של המל"כ היא מימוש החזון של העמותה בדרך הנכונה ביותר עבורה וכמו כן היעילה ביותר. עם פניות בנויות היטב לקרנות פילנתרופיות רלוונטיות למטרות העמותה ולנדבנים שמעוניינים לקדם את מטרותיה, גיוס הכספים הופך ממשימה בלתי אפשרית כמעט למטלה מורכבת – אבל כזו שמניבה את התוצאות הרצויות. גיבוש אסטרטגיה לטווח ארוך ויצירת תשתית מתאימה כולל כאמור חומרים פרסומיים אשר מציגים את העמותה באור מחמיא מבטיחים פעילות רציפה ומשמעותית, ואיתה מקסימום סיפוק ונחת.

השאירו פרטים ונשמח להעניק לכם שירות ייעוץ מקצועי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן