קרנות פילנתרופיות

המגזר השלישי בישראל (עמותות וארגונים ללא מטרות רווח) פועל רבות בתחומי הרווחה, חינוך, רפואה, תרבות ואמנות ועוד. המגזר השלישי (הכולל כ-48,000 עמותות) תורם לחברה בישראל ולאזרחיה תרומה חשובה מאין כמוה. גיוס התרומות מחו"ל לישראל באמצעות קרנות פילנתרופיות בשיראל מהווה השלמה חשובה ביותר להכנסות המגזר השלישי שמתבססות בעיקר על המימון הציבורי – 64%, הכנסה עצמית – 26%,  ותרומות מקרנות מתאגדים – 10%.

קרן פילנתרופית – איך היא פועלת?

רובן הגדול של העמותות בארץ אינן מודעות או מודעות באופן חלקי בלבד על היקף הסיוע של קרנות פילנתרופיות בישראל ובעולם – הן קרנות פילנתרופיות יהודיות והן אלו שאינן יהודיות. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בערפול ובחוסר במידע הנגיש לציבור אודות הפעילות הפילנתרופית של הקרנות בכלל ובארץ פרט. מדי שנה, מועבר סך של כ-2.5 מיליארד דולר(!!!) מאלפי קרנות פילנתרופיות זרות לידי עמותות וארגונים שונים בישראל. סכום נוסף של 250 מליון דולר מועבר מדי שנה מחברות של קרן פילנתרופית שיש להן נציגות בארץ.

 

אנחנו נדע לסייע לכם בכל מה שקשור בקרנות פילנתרופיות:

למל"כ ניסיון בגיוס משאבים מקרנות סיוע לעמותות כבר מעל 15 שנה

 

89% הצלחה לאורך השנים בגיוס כספים מקרן פילנתרופית בכל מקום בעולם

 

קשרים ענפים עם קרנות פילנתרופיות בישראל ובחו"ל

 

גיוס כספים מקרנות פילנתרופיות יהודיות בשיטת הכל כלול מ-א' ועד ת' – ללא הפתעות!

 

תשלום חד פעמי על השירות, ללא חיובים והפתעות בהמשך הדרך

 

שירות מקצועי ויחס אישי – עוזר מול כל קרן פילנתרופית בישראל ובעולם

 

לבדיקת זכאות צרו קשר עוד היום:

קרנות פילנתרופיות בישראל ובעולם נוטות לשמור על חשאיות

כשמדברים על קרן פילנתרופית, חשוב לדעת כי רוב הקרנות הפילנתרופיות בישראל בפרט ובעולם בכלל אינן מעוניינות לחשוף את פעילותן, את דרך התנהלותן, תקציביהן, הוצאותיהן הכלליות והליך קבלת ההחלטות שלהן. מרביתן אף אינן רשומות כלל בישראל ואינן מחזיקות נציגים בארץ. מאידך, העמותות המבקשות סיוע מכספי קרנות פילנתרופיות בישראל נדרשות לספק מידע נרחב ביותר ולהוכיח כי הן נתונות לפיקוח, ונושאות באחראיות מלאה לפעילותן והתנהלותן.

לאור אופיין של הקרנות, על מנת להצליח בגיוס משאבים לעמותות מקרנות פילנתרופיות בחו"ל, על עמותה להיעזר בגוף מקצועי שבידיו הידע והניסיון ארוך הטווח בהתנהלות מול אותן קרנות. במקביל תזדקק העמותה להכוונה אודות התנהלות תקינה של העמותה, על מנת לאפשר קבלת המענק מקרנות פילנתרופיות אלה.

 

לקריאת המדריך לעולם הקרנות                                                                               
לקריאה על הליך הגשת בקשה

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן