תרומות ללא גבולות.

+ 0

שנות עשייה

0

יזמים וארגונים
חברתיים

% 0

הצלחה

0

מוקדי גיוס
ברחבי העולם

0

קרנות במאגר הדאטה

$ 0

גיוסים מוצלחים

למה ארגונים בוחרים לעבוד איתנו?

כתיבת נרטיב מנצח

אנחנו כותבים נרטיב מנצח

כתיבת הבקשות שלנו מתבצעת באופן מקצועי ויצירתי, תוך התאמה בין האינטרסים של התורם לבין מטרות העמותה, וזאת על מנת ליצור שיתוף פעולה ארוך טווח. כל בקשה נכתבת בהתאם לאמות המידה והנהלים הנדרשים על ידי הקרנות.

מחוץ לקופסה

אנחנו חושבים מחוץ לקופסה

כתיבת הפרויקטים והצגתם לקרנות מתבצעת בצורה יצירתית וחדשנית, תוך שימת דגש להתאמה מקסימלית לאג'נדה של הקרנות והאימפקט שהתורם מעוניין ליצור.

דאטה

ברשותנו מאגרי דאטה גדולים

מאגרי הדאטה שלנו הינם עדכניים ומהימנים ביותר, מידע רחב היקף ומוקפד שהוכח בהצלחה עם אלפי לקוחות. באמצעות מאגרי הדאטה הנרחבים שלנו ניתן ליצור תמהיל ופיזור חכם של הזדמנויות למיקסום הפוטנציאל שלכם.

קשרים

אנחנו מקושרים בכל עולם

באמצעות הקשרים המסועפים שלנו עם קרנות בחו"ל, ניתן לחבר בין הקרנות והתורמים הפוטנציאליים מכל רחבי העולם. אנו עושים זאת באמצעות מפגשים, יחסי ציבור וביקורים שיוצרים קשר ארוך טווח עם התורמים המבטיח תשואה רבת שנים עבור הארגון שלכם.

ביצועים

אנחנו בעלי ביצועים פנומנליים

היסטורית ביצועים מרשימה ועקבית לאורך שנים בתקופות של גאות ושפל. הארגונים נהנים מתשואות קבועות המבטיחות את פעילותם לטווח ארוך ויציב.

זהות האינטרסים

הצלחתכם הצלחתנו

המודל העסקי שלנו נבנה למענכם והוא בשיטת win win. החברה מתוגמלת על ידי הצלחתה בהלימה מוחלטת בין האינטרסים שלה לבין האינטרסים של העמותה, מה שמניע הצלחה ודבקות במטרה.

מה הלקוחות שלנו כותבים עלינו?

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

נגן וידאו

החזר תשואה של 1119%

נגן וידאו

החזר תשואה של 4104%

נגן וידאו

החזר תשואה של 3400%

מה אנחנו יכולים לעשות למען העמותה שלכם?

אסטרטגיה

נלמד את הארגון היסטורית: עבר והווה, נכיר את העתיד ואת המטרות שלכם. נבין מה עבד ומה לא. נגלה את השאיפות שלכם, נמפה את התחומים והפוטנציאל ונבנה יחד תכנית אסטרטגית לגיוס כספים לארגונכם.

כתיבת פרויקטים

נכין עבורכם תיק פרויקטים ייחודי ובו יוצגו הפרויקטים השונים, כאשר בכל אחד מהם נדגיש נרטיב מנצח ומשכנע. נוודא התאמה של הטרמינולוגיה הרלוונטית לכל קרן על פי המטרות, הערכים והשאיפות שלה, בכך נסייע בתעדוף הבקשה שלכם על פני מאות בקשות אחרות הנידונות במקביל לשלכם.

מחקר ואנליזה

נבצע עבורכם מחקר מעמיק של הקרנות הרלוונטיות לתחום העיסוק של העמותה באופן ישיר ועקיף, תוך פיזור חכם של סוג הקרנות ואופציות המימון האפשריים. אנו נבנה תמהיל מחושב של מדינות שונות, סקטורים מגוונים כדי למזער סיכונים למקסם את ההצלחה שלכם.

פתיחת מנגנונים

נקים מנגנון לזיכוי מס בכל אחת מהמדינות אליהן נפנה במטרת לגייס כספים, וזאת בהתאם למוקדי המענקים של הקרנות שאותרו עבורכם. במטרה כפולה: לאפשר לכם קבלת תרומות ממדינות שונות וכן לאפשר לתורם לקבל זיכוי מס באופן קל ומהיר.

ניהול תיק

נחסוך לכם את כל הבירוקרטיה, ניירת, תזכורות ומעקבים בתוך העמותה. אנו ננהל את התיק, וכן נבצע מעקב אחר ההתפתחות לאורך שלוש שנים. ניזום ונבצע ניהול אפקטיבי על מנת לגייס תרומות ומענקים לארגון שלכם.

ליווי מול התורמים

נסייע בהכנה לפגישות עם נציגי קרנות, ראיונות וביקורים על מנת ליצור מפגשים אפקטיביים שיאפשרו את שיתוף הפעולה העתידי של הקרנות במתן תרומות לארגונכם.

הלקוחות שלנו

לבדיקת זכאות למענק ללא תשלום
השאירו פרטים, יועץ גיוס יחזור אליכם בהקדם!

הופכים עולמות - כדי להביא לכם תרומות!

© כל הזכויות שמורות למרכז לגיוס כספים 2023

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן